موبایل کاتالوگ

نرم افزار تحت موبایل عصر مجازی موعود

 

تولید نرم افزار موبایل کاتالوگ برای شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری مدار، یکی از خدماتی است که در شرکت عصر مجازی موعود انجام می‌شود.

موبایل کاتالوگ در واقع نوعی کاتالوگ دیجیتال است که در آن می‌توان اطلاعات مختلفی از قبیل عکس، فیلم، صوت و متن قرار داد که بنا بر نوع کاربرد کاتالوگ می‌توان بخشی از این امکانات یا همه آن را در نرم افزار گنجاند.

 مطمئناً برای شما که مدیریت یک شرکت و یا سازمان و یا مسئولیت معرفی خدمات و محصولات آن را بر عهده دارید، یافتن روش‌های پربازده و در عین حال با هزینه معقول، برای معرفی خدمات و محصولات از مهم‌ترینِ اهداف است.

نرم افزار موبایل کاتالوگ از جمله این روش‌هاست که می‌توانید با کمترین هزینه ممکن، بیشترین بازدهی را برای شرکت خود به ارمغان بیاورید. چرا که شما خدمات خود را روی پرکاربردترین وسیله ای که در تمام لحظات در دسترس افراد هست، معرفی و بطور قابل توجهی در هزینه های چاپ و مصرف کاغذ صرفه جویی کرده‌اید.

با استفاده از موبایل کاتالوگ، شما مطمئن خواهید بود که محصول شما به صورت کاملاً داوطلبانه توسط دریافت کننده، روی گوشی نصب شده است و او برای دیدن خدمات و محصولات شما مشتاق است.

شرکت عصر مجازی موعود سال‌هاست که برای سازمان‌های دولتی و غیر دولتی این محصول را تولید نموده است و در این زمینه تجربه فراوان دارد.

هم اکنون این محصول روی پلتفرم جاوا، اندروید و آیفون عرضه می‌شود.

 

 

نحوه توزیع موبایل کاتالوگ


توزیع این نرم افزار به راحتی و با کمترین هزینه قابل انجام است. به این صورت که شما با تهیه یک دستگاه ارسال بلوتوث انبوه قادر خواهید بود که موبایل کاتالوگ خود را به تعداد نامحدود در کلیه مکان ها اعم از نمایشگاه ها، مکان های عمومی و غیره بدون هیچ هزینه ای توزیع نمایید و کلیه افراد، مشتریان و مخاطبین شما می توانند این نرم افزار را به راحتی دریافت کنند.

به روز رساني در : 1392-07-07نمايش : 1478 بار
هیئت دوچرخه سواری شهرستان آمل
بیرتانا گرافیک
در محضر یار
پایگاه خبری مداح نیوز
پایگاه خبری هزار سنگر
صنایع غذایی بهارین
گروه مشاورین شایان
فروشگاه شوک
پایگاه خبری کمال نیوز
صنایع چوب آریا دقیق سبز
برق ابزار
سایت رسمی | حجه الاسلام والمسلمین سید جعفر رضایی |
گناباد
کلیک هفت
نیاکان پردازش
شرکت آذرنجات
گیگنا
شبکه فروش شاپل
teztop املاک
موسسه کاریابی کارآور
Yebol موتور جستجو
طراحان وب نورس
مجتمع توريستي و تفريحي كوهسر (مشهد مقدس)
ای بای
غواصی
خبرگزاری موعود
تراوین
فناوری اطلاعات هستی
شبکه هاستینگ شاپل
آی ویلا
داده پردازی دانش شرق
نسل برتر
کلیک هاست
آنلاین وب سایت
احسان کابین
محدوده ملی دانلود

کاربران آنلاين: 1
بازديدهاي امروز: 199
بازديدهاي ديروز: 24
کل بازديدها:425701
IP شما: 54.198.170.159