موبایل کاتالوگ

نرم افزار تحت موبایل عصر مجازی موعود

 

تولید نرم افزار موبایل کاتالوگ برای شرکت‌ها و سازمان‌های مشتری مدار، یکی از خدماتی است که در شرکت عصر مجازی موعود انجام می‌شود.

موبایل کاتالوگ در واقع نوعی کاتالوگ دیجیتال است که در آن می‌توان اطلاعات مختلفی از قبیل عکس، فیلم، صوت و متن قرار داد که بنا بر نوع کاربرد کاتالوگ می‌توان بخشی از این امکانات یا همه آن را در نرم افزار گنجاند.

 مطمئناً برای شما که مدیریت یک شرکت و یا سازمان و یا مسئولیت معرفی خدمات و محصولات آن را بر عهده دارید، یافتن روش‌های پربازده و در عین حال با هزینه معقول، برای معرفی خدمات و محصولات از مهم‌ترینِ اهداف است.

نرم افزار موبایل کاتالوگ از جمله این روش‌هاست که می‌توانید با کمترین هزینه ممکن، بیشترین بازدهی را برای شرکت خود به ارمغان بیاورید. چرا که شما خدمات خود را روی پرکاربردترین وسیله ای که در تمام لحظات در دسترس افراد هست، معرفی و بطور قابل توجهی در هزینه های چاپ و مصرف کاغذ صرفه جویی کرده‌اید.

با استفاده از موبایل کاتالوگ، شما مطمئن خواهید بود که محصول شما به صورت کاملاً داوطلبانه توسط دریافت کننده، روی گوشی نصب شده است و او برای دیدن خدمات و محصولات شما مشتاق است.

شرکت عصر مجازی موعود سال‌هاست که برای سازمان‌های دولتی و غیر دولتی این محصول را تولید نموده است و در این زمینه تجربه فراوان دارد.

هم اکنون این محصول روی پلتفرم جاوا، اندروید و آیفون عرضه می‌شود.

 

 

نحوه توزیع موبایل کاتالوگ


توزیع این نرم افزار به راحتی و با کمترین هزینه قابل انجام است. به این صورت که شما با تهیه یک دستگاه ارسال بلوتوث انبوه قادر خواهید بود که موبایل کاتالوگ خود را به تعداد نامحدود در کلیه مکان ها اعم از نمایشگاه ها، مکان های عمومی و غیره بدون هیچ هزینه ای توزیع نمایید و کلیه افراد، مشتریان و مخاطبین شما می توانند این نرم افزار را به راحتی دریافت کنند.

به روز رساني در : 1392-07-07نمايش : 1361 بار
سایت رسمی | حجه الاسلام والمسلمین سید جعفر رضایی |
مجتمع توريستي و تفريحي كوهسر (مشهد مقدس)
پایگاه خبری هزار سنگر
احسان کابین
شرکت آذرنجات
پایگاه خبری مداح نیوز
فروشگاه شوک
گیگنا
فناوری اطلاعات هستی
ای بای
نیاکان پردازش
خبرگزاری موعود
محدوده ملی دانلود
نسل برتر
آنلاین وب سایت
پایگاه خبری کمال نیوز
تراوین
هیئت دوچرخه سواری شهرستان آمل
برق ابزار
شبکه فروش شاپل
داده پردازی دانش شرق
طراحان وب نورس
آی ویلا
کلیک هاست
بیرتانا گرافیک
موسسه کاریابی کارآور
در محضر یار
گروه مشاورین شایان
کلیک هفت
گناباد
Yebol موتور جستجو
غواصی
صنایع چوب آریا دقیق سبز
صنایع غذایی بهارین
teztop املاک
شبکه هاستینگ شاپل

کاربران آنلاين: 1
بازديدهاي امروز: 64
بازديدهاي ديروز: 50
کل بازديدها:415243
IP شما: 54.90.119.59